Ads 468x60px

Facebook'a Kaydol

Facebook'a Kaydol
Kaydolma Zorlukları
Facebook'a kaydol
için ve Facebook giriş için hala bunu da mı arayanlar var diye şaşıranlar da var. Burada bu yazımızda sizlere nasıl kaydolunurdan öte kaydolma ile ilgili pratik bilgiler vermek istedik. Resimde de gördüğünüz gibi zaten Facebook.com girdiğiniz zaman kaydolmak için gerekli boşluklar yer alıyor. Ayrıca Facebook Nasıl Kayıt olunur yazımızda da bu konuya detaylı olarak yer verdik.

Kayıt Olma Zorlukları
Burada önemli olan gerçek hesapla mı yoksa fak hesap mı açarak kayıt olacaksınız. Artık bu konuda bilinçlenen Facebook, siz hesap açtığınızda arkadaş ekledikten sonra telefon desteği ile onaylatma ve kod girişimi gerekli kılıyor. Burada zorluklardan birisi de doğrulama yapabilmek. Bu konuda hesap doğrulama için bakınız Facebook hesap doğrulama.

Kayıt Olma Aşamaları
Facebook'a giriş yaptığınızda açılan bölümde gerekli yerleri doldurmadan önce Email hesabınızın olması lazım. Sizlere önerimiz de Gmail ya da Yandex ile Yahoo email almanızdır, daha sonra onaylama gerekecek.
Gerekli adımları geçip ilerledikten ve meslek bilgileri de ekledikten sonra yapmanız gereken hesabınıza birtakım bilgiler girmektir. Bu konuda detaylı bilgi için bakınız Facebook kaydolma aşamaları.

Fazlası
Fazlası sitemizdeki diğer yazılarda eklidir, Facebook güvenlik ile giriş bilgileri ve hileleri de sitemizde yer alıyor.
Kısaca bilgileri doldur, Emaili onayla, telefon doğrulaması yap, aynı bilgisayardaysan IP değiştirerek yeni hesap açman ise önerimizdir.

İyi günler dileriz, facegiris.net